Equestrian

D01 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Amy Bentler156.7500000000
Ian Wells183.0000000000
John Seeger153.5000000000
Osiris Racicot138.5000000000
Stacey Johnson147.2500000000
Class 4B - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
John Seeger133.0000000000
Stacey Johnson133.5000000000
Class 4A - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Amy Bentler111.0000000000
Osiris Racicot121.0000000000
Ian Wells123.0000000000
Class 1 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Justin Branham131.0000000000
Nathan Klein109.0000000000
Hannah Smith114.0000000000
Cody Wanklyn97.0000000000
Class 2 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Jade Bult117.0000000000
Garet Alickson83.0000000000
Nick Lund93.0000000000
Kyle Dutiel118.0000000000
Class 3 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Cody Brown94.0000000000
Reyna Taylor105.0000000000
Joshua Snyder100.0000000000
Kelly Eaton119.0000000000
Class 18 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Audrey Smith95.0000000000
Delaney O'Connell93.5000000000
Ketia Louis99.5000000000
Adam Warch95.7500000000
Class 19 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Ethan Borys108.0000000000
Briahna Doty107.0000000000
Clothaire Polemus81.7500000000
Christopher Pouloute106.0000000000
Class 20 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Scott Dunlap90.2500000000
Jeremiah Ketting110.0000000000
Caroline Kilareski97.5000000000
Kathy Gray97.0000000000
Class 21 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
David Werner103.0000000000
Darlene Milord96.2500000000
Alexia McCue106.2500000000
Class 9 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Adam Warch96.0000000000
Audrey Smith122.0000000000
Delaney O'Connell111.0000000000
Ketia Louis103.0000000000
Class 10 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Ethan Borys124.0000000000
Mathew Mickinac92.0000000000
Darlene Milord110.5000000000
Christopher Pouloute105.5000000000
Kathy Gray125.0000000000
Class 11 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Scott Dunlap103.0000000000
Jeremiah Ketting115.0000000000
Alexia McCue118.0000000000
Class12 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Briahna Doty128.0000000000
Caroline Kilareski102.0000000000
David Werner89.0000000000
Clothaire Polemus114.0000000000
Class 5 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Kayla Brown135.0000000000
Stuart Brabham86.0000000000
Nikita Lottasen113.0000000000
Abigaile Bealle97.0000000000
Class 6 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Abbie Kliegl80.0000000000
Asia Sharpe117.0000000000
Wade Graves121.0000000000
Victoria Eschenbaum100.0000000000
Kristina Hess112.0000000000
Class 7 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Nevaeh Frederick113.0000000000
Patrick McKenzie118.0000000000
Sam Neighbors93.0000000000
Eden Woollery98.0000000000
Class 8 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Elizabeth Burgoon114.0000000000
Leah Glazer135.0000000000
Ian Myers100.0000000000
Emily Ward104.0000000000
Class 15A - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Allyson Kafka109.5000000000
Rose Therlie Antoine107.0000000000
Velanta Merisier111.0000000000
Class 15B - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Anthony Timinski110.0000000000
Sarah Nohr115.0000000000
Karlos Mancilla98.0000000000
Chris Nardone98.5000000000
Class 16 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Erin Roy116.0000000000
Jessica Oliveira103.0000000000
Ashley Quesnel111.0000000000
Jessica Kidd85.0000000000
Class 13 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Douglass Johnson105.0000000000
Jacob Johnson98.0000000000
Erin Showah108.0000000000
Damian Ford119.0000000000
Class 14 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Nathan Wheeler109.0000000000
McKenna Priebe106.0000000000
Taylor Gannon86.0000000000
Class 3 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Amy Bentler89.0000000000
John Seeger94.0000000000
Osiris Racicot94.0000000000
Ian Wells88.0000000000
Stacey Johnson78.0000000000
Class 1 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Class 2 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Garet Alickson71.0000000000
Justin Branham94.0000000000
Reyna Taylor76.0000000000
Kelly Eaton88.0000000000
Class 8 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
David Werner47.5000000000
Ethan Borys76.0000000000
Scott Dunlap64.5000000000
Kathy Gray76.5000000000
Class 9 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Jeremiah Ketting66.0000000000
Jessica Kidd33.0000000000
Caroline Kilareski60.0000000000
Alexia McCue70.5000000000
Adam Warch64.0000000000
Class 7 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Delaney O'Connell70.0000000000
Briahna Doty69.0000000000
Mathew Mickinac62.0000000000
Audrey Smith54.5000000000
Class 4 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Stuart Brabham41.0000000000
Nikita Lottasen60.0000000000
Leah Glazer73.0000000000
Kayla Brown78.5000000000
Elizabeth Burgoon68.5000000000
Eden Woollery17.0000000000
Class 5 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Nevaeh Frederick71.0000000000
Abigaile Bealle60.5000000000
Patrick McKenzie66.0000000000
Ian Myers59.5000000000
Taylor Gannon52.0000000000
Class 6 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Victoria Eschenbaum67.5000000000
Asia Sharpe66.0000000000
Rena Moore57.0000000000
Abbie Kliegl54.0000000000
Wade Graves64.5000000000
Class 1 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Joshua Snyder00:00:33.855
Kelly Eaton00:00:32.175
Justin Branham00:00:37.190
Jade Bult00:00:37.670
Reyna Taylor00:00:33.095
Class 2 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Cody Brown00:00:28.830
Garet Alickson00:00:39.735
Cody Wanklyn00:00:38.690
Hannah Smith00:00:18.675
Nick Lund00:00:38.455
Class 6 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Jade Bult00:00:51.870
Nathan Klein00:00:53.420
Hannah Smith00:00:32.160
Joshua Snyder00:00:49.840
Cody Wanklyn00:01:47.765
Class 3 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Nevaeh Frederick00:00:58.125
Kayla Brown00:00:45.995
Wade Graves00:00:48.700
Kristina Hess00:00:43.190
Class 4 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Rena Moore00:00:56.845
Elizabeth Burgoon00:01:40.615
Emily Ward00:00:48.405
Class 5 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Abbie Kliegl00:00:54.940
Patrick McKenzie00:00:41.360
Nikita Lottasen00:00:42.740
Class 7 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Leah Glazer00:19:37.400
Kristina Hess00:01:52.190
Ian Myers00:02:03.020
Class 8 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Rena Moore00:00:58.450
Mathew Mickinac00:01:48.395
Abigaile Bealle00:01:01.450
Emily Ward00:01:40.175
Class 12 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Erin Roy61.5000000000
Anthony Timinski54.0000000000
Allyson Kafka70.0000000000
Jessica Oliveira63.0000000000
Class 13 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Chris Nardone63.5000000000
Ashley Quesnel59.5000000000
Velanta Merisier64.5000000000
Karlos Mancilla73.5000000000
Sarah Nohr62.0000000000
Class 10 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Douglass Johnson61.0000000000
Jacob Johnson61.0000000000
Erin Showah60.5000000000
Sam Neighbors58.5000000000
Class 11 - Final - 14:00
Equestrian - Osceola Heritage Park
Nathan Wheeler60.5000000000
McKenna Priebe71.5000000000
Damian Ford62.5000000000
Back to Schedule

Support Those That Support Us